Ekoporadna Praha 10

Činnost environmentálního poradenství naše EkoCentrum provozuje od jara roku 2010. Máte-li dotaz, hledáte radu či potřebujete pomoci, nebojte se ozvat, jsme tu pro Vás!

Naše Ekoporadna Praha 10 je od roku 2011 součástí konsorcia pražského environmentálního poradenství EkoporadnyPra­ha.cz.

Bezplatně Vám nabízíme radu či konzultaci v následujících oblastech:

Neváhejte a napište nám prostřednictvím formuláře níže. V případě obsáhlejšího dotazu nás kontaktujte mailem nebo osobně:

Ekoporadna Praha 10

  • bezplatné ekoporadenství

hodiny pro veřejnost: po domluvě
adresa: Rektorská 22, Praha 10
tel.: 732 527 171
e-mail: ekoporadna (at) na­tura-praha.org


Pokusíme se Váš dotaz zodpovědět či případně Vás odkázat na správné místo v co nejkratší možné době.

Častější a zajímavé dotazy a problémy budou uveřejňovány na stránce Často kladené otázky. Součástí našeho environmentálního poradenství a působení na veřejnost je také webová stránka Pro přírodu ve městě, na které uveřejňujeme užitečné tipy a doporučení, jak můžete pražské přírodě, resp. našemu okolnímu životnímu prostředí, pomoci každý.

Místo pro váš dotaz

Váš kontakt není nikomu dále poskytován!

Podpora a poděkování:

Projekt je dlouhodobě podporován prostřednictvím zapojení do konsorcia pražského environmentálního poradenství EkoporadnyPra­ha.cz, které finančně podporuje Hlavní město Praha. Projekt získal pro roky 2012–2019 finanční podporu veřejné zakázky a následně opakovaně uspěl v grantovém řízení od Hlavního města Prahy.

V roce 2015 bylo toto ekoporadenství financováno prostřednictvím veřejné zakázky pražské příspěvkové organizace Lesy hlavního města Prahy.

Projekt Ekoporadna Praha 10 je v letech 2017 – 2018 podpořen také dotační podporou od Městské částí Praha 10.