WEB Pro přírodu ve Městě

Ptáte se někdy sami sebe: „co jako řadový občan, jedinec v moři našeho velkoměsta, můžu udělat pro své nejbližsí zelené okolí?“, „jak si udělat zelený koutek našeho sídliště pro naše děti hezčí?“ nebo „jak pomoci zvířecím kamarádům když přichází zima?“. Na této informační stránce budeme během jednotlivých ročních období postupně uveřejňovat tipy, náměty a doporučení, které by Vás mohli inspirovat k praktickým činnostem pro pomoc přírodě a jejím obyvatelům. Především se zaměříme na pražskou problematiku, ale realizace jednotlivých akcí a doporučení jsou určitě přenositelná i do dalších míst.


Máte-li tip, na zajímavou činnost, o které byste se rádi dozvěděli více, tak nás neváhejte kontaktovat. Pokusíme se Vaše téma v dohledné době zpracovat.

Publikováno: 15.1. 2013

Aktualizováno: 29.11. 2013

Poděkování:

Tato informační stránka byla vytvořena a je provozována v rámci veřejné zakázky Magistrátu hl. m. Prahy „Zajištění a realizace služeb environmentálního poradenstí pro Prahu v letech 2012 – 2013“, která je realizována konsorciem pražského environmentálního poradenství EkoporadnyPraha.cz