( ! ) Novinky

PF 2016 a Tříkrálové pozvání
Přejeme všem našim členům, podporovatelům a návštěvníkům akcí v Malešicích a jejich celým rodinám hodně zdraví i kousek potřebného štěstí v právě započatém roce 2016. Mnoho úspěchů i úsměvů a dovolujeme si všechny pozvat na Tříkrálový pochod světel (jehož jsme spolupořadateli), který se uskuteční ve středu 6.1. od 17:00 v Malešicích. Informace k akci naleznete na samostatné stránce.
Nefukční plán akcí
Bohužel po několika letech fungování přestala společnost Google podporovat kalendář, který jsme využívali pro náš Plán akcí. K nejbližším termínům schůzek proto využijte plánů uvedených v časopisu Půlnočník (děti obdržely na akcích). Informace budeme do technického vyřešení uvádět přímo přímo na hlavní stránce webu. Děkujeme za pochopení.

Archiv zpráv »


( + ) Podporují nás


Peklo

Peklo II, s.r.o


Magistrát hl.m. Prahy

Magistrát hl.m. Prahy


A další »


Kdo jsme?

Pokud o nás nic nevíte tak vězte, že jsme oddíl Mladých ochránců přírody, založený a dlouhodobě působící při 14. pražské základní organizaci Českého svazu ochránců přírodyNatura, quo vadis?. Existujeme již 27 let a naší hlavní činností je „environmentální zájmová činnost dětí a mládeže“. Ročně oddílové činnosti věnujeme přes 1 600 dobrovolnických hodin, což představuje cca 70 dní čistého času (bez příprav a bez ohledu na počet účastníků). Více informací o našem dětském turistickém oddílu v samostatném článku.