( ! ) Novinky

Jaro je tu!
Je tu jaro a s ním pravidelná várka tradičních akcí: oddílové narozeniny (oslavíme již 27. výročí založení Ginkga), na konci března Velká velikonoční výprava celého oddílu a v dubnu tradiční Den Země pro širokou veřejnost. Nastudujte termíny těchto i dalších akcí, a hlavně všichni členové se zúčastněme!
Nový plán akcí
Po měsíci zkušebního provozu hlásíme, že nový plán oddílových akcí funguje v pořádku. Rozhodli jsme se využít platformy společnosti Google, takže (rodičové) používáte-li @gmail.com, tak si kalendář a akce můžete snadno nasdílet do Vašich elektronických diářů.

Archiv zpráv »


( < ) BYLO


( > ) BUDE

Více v plánu akcí


( + ) Podporují nás


Peklo

Peklo II, s.r.o


Magistrát hl.m. Prahy

Magistrát hl.m. Prahy


A další »


Kdo jsme?

Pokud o nás nic nevíte tak vězte, že jsme oddíl Mladých ochránců přírody, založený a dlouhodobě působící při 14. pražské základní organizaci Českého svazu ochránců přírodyNatura, quo vadis?. Existujeme již 27 let a naší hlavní činností je „environmentální zájmová činnost dětí a mládeže“. Ročně oddílové činnosti věnujeme přes 1 600 dobrovolnických hodin, což představuje cca 70 dní čistého času (bez příprav a bez ohledu na počet účastníků). Více informací o našem dětském turistickém oddílu v samostatném článku.