( ! ) Novinky

Den s přírodou a Zažít město jinak!
V sobotu 17. září jste všichni srdečně zváni do Malešického parku, který bude svědkem zatím asi největšího sousedského setkání naší čtvrti. Spolu s dalšími spolky, dobrovolníky i místními podniky se uskuteční akce Zažít Malešice jinak a v rámci této akce také náš tradiční podzimní Den s přírodou! Těšíme se na vás :))
Nový oddílový rok nám začíná!
Ve středu 7. září se uskuteční první poprázdninová oddílovka určená všem starým oddílováým členům, těšíme se na případné nováčky! Od týdne následujícího se již rozběhne pravidelný cyklus schůzek. Všechny další akce a výpravy již nyní hledejte v plánu akcí
Jsme na táboře!
Všem přejeme krásné prázdniny, jako tradičně jsme v Údolí děsu pod Vylomeným Zubem :) Táborový kontakt – hlavní vedoucí tábora: Martin Provazník (Grejmon): 733544010.
první fotky ve fotogalerii

Archiv zpráv »


Přijímáme nové členy do oddílu!

  • Zveme všechny kluky a holky, kteří mají rádi dobrodružství, hry a výlety do přírody – přijďte se k nám podívat!
  • Přijímáme děti z 2. až 5. tříd základních škol. Přečtěte si více o našem oddíle a v případě zájmu nás kontaktujte nebo přijďte na některou z nejbližších schůzek – Medvíďata (nováčci 2. + 3. třída) / oddílové schůzky (nováčci 4. + 5. třída, resp. do 12 let včetně).
  • Obrázek

( < ) BYLO

  • Fotky z tábora samozřejmě jsou, ale bohužel je třeba si na ně ještě chvilku počkat :/ Služba Google Fotky, přes kterou fotky publikujeme, změnila podmínky fungování a tak stránky ladíme… Děkujeme za pochopení, je to jen technika, a ta není dokonalá… Vaše Ginkgo :))

( > ) BUDE

Obrázek

Oddílový rok 2016/2017 začíná!Všechny akce naleznete v plánu akcí


( + ) Podporují nás


Peklo

Peklo II, s.r.o


Sdružení mladých ochránců přírody

SMOP


A další »


Kdo jsme?

Pokud o nás nic nevíte tak vězte, že jsme oddíl Mladých ochránců přírody, založený a dlouhodobě působící při 14. pražské základní organizaci Českého svazu ochránců přírodyNatura, quo vadis?. Existujeme již 27 let a naší hlavní činností je „environmentální zájmová činnost dětí a mládeže“. Ročně oddílové činnosti věnujeme přes 1 600 dobrovolnických hodin, což představuje cca 70 dní čistého času (bez příprav a bez ohledu na počet účastníků). Více informací o našem dětském turistickém oddílu v samostatném článku.