( ! ) Novinky

TÁBOR TÁBOR
Od 28. 6. jsme na táboře na Broumovsku! Všem přejeme krásné prázdniny! Pro rodiče, kteří by potřebovali na poslední chvíli nějaké dokumenty, tak zde ke stažení: informace o táboře, zplnomocnění k lékaři, bezinfekčnost – celý tábor, bezinfekčnost – Medvíďata, seznam věcí a posudek lékaře. S dětmi v obou případech 28.6. i 5.7. s mladšími jede z Prahy na tábor Jirka Krouský (Sysel), mobil 728134782. Krásné léto!
Schůzka rodičů
Všechny rodiče oddílových členů zveme a upozorňujeme na schůzku rodičů, která se uskuteční v úterý 6.5. 2014 v naší klubovně Nad Úžlabinou 18, Praha 10. Hlavním tématem bude samozřejmě blížící se letní tábor. Informace zde.
Úspěšný Den Země
Máme za sebou úspěšný Den Země v Malešicích, který přilákal na 500 návštěvníků, na fotky se můžete těšit, brzy budou. V rámci akce také došlo k vyhlášení výsledků výtvarné soutěže Poznáváme Malešice, kterou zorganizovali naši mladí členové.

Archiv zpráv »


Oddílové narozeniny

Obrázek

15. března 2014 – jsme oslavili (oslava proběhla o den později 16.3.) krásné 25. oddílové narozeniny – NAROZENINOVÉ VIDEO a odkaz na fotky naleznete zde

1989 – 2014 a jedeme dál! Zachovejte nám přízeň!


( > ) BUDE

Obrázek


Přespříští týden bude oddílovka.

  Více je v plánu akcí »


  ( < ) BYLO

  • Boží Tábor 2014
  • Velikonoční výprava do Zlaté Koruny
  • 25. oddílové narozeniny jsme oslavili na Habrovce
  • Obrázek
  • Lednová výprava do Vraného nad Vltavou

  ( + ) Podporují nás


  Peklo

  Peklo II, s.r.o


  Městská část Praha 10

  Městská část Praha 10


  A další »


  Kdo jsme?

  Pokud o nás nic nevíte tak vězte, že jsme oddíl Mladých ochránců přírody, založený 14. pražskou základní organizací Českého svazu ochránců přírodyNatura, quo vadis?. Existujeme již 25 let a naší hlavní činností je „environmentální zájmová činnost dětí a mládeže“. Ročně oddílové činnosti věnujeme přes 1 600 dobrovolnických hodin, což představuje cca 70 dní čistého času (bez příprav a bez ohledu na počet účastníků). Více informací o našem dětském turistickém oddílu v samostatném článku.