( ! ) Novinky

Jedeme na tábor!
Tábor je tu! Připomínáme důležité informace včetně termínů odjezdů a návratů. Kamzíci a Chobotnice – sobota 1.7. 2017 – kontaktní osoby na srazu jsou Milan Maršálek (Míňa): 732527171 a Jirka Krouský (Sysel): 728134782. Medvíďata – sobota 8.7. 2017 – kontaktní osobou na srazu je Milan Maršálek (Míňa): 732527171. Nezapomeňte prosím na vyplněnou bezinfekčnost před odjezdem (budeme mít pár formulářů na místě srazu…) + pokud jste nedodali, tak i další dokumenty, které jste obdrželi v uplynulých měsících. A jedem!
Pohodové léto všem!
Všem přejeme vydařené letní prázdniny a dovolené. Nejbližší akce pro veřejnost naše i dalších malešických organizátorů hledejte přes letní měsíce i do konce tohoto kalendářního roku na stránce iniciativy Naše Malešice. Krásné léto!
Den s přírodou a Zažít město jinak!
V sobotu 17. září jste všichni srdečně zváni do Malešického parku, který bude svědkem zatím asi největšího sousedského setkání naší čtvrti. Spolu s dalšími spolky, dobrovolníky i místními podniky se uskuteční akce Zažít Malešice jinak a v rámci této akce také náš tradiční podzimní Den s přírodou! Těšíme se na vás :))

Archiv zpráv »


Přijímáme nové členy do oddílu!

  • Zveme všechny kluky a holky, kteří mají rádi dobrodružství, hry a výlety do přírody – přijďte se k nám podívat!
  • Přijímáme děti z 2. až 5. tříd základních škol. Přečtěte si více o našem oddíle a v případě zájmu nás kontaktujte nebo přijďte na některou z nejbližších schůzek – Medvíďata (nováčci 2. + 3. třída) / oddílové schůzky (nováčci 4. + 5. třída, resp. do 12 let včetně).
  • Obrázek

( < ) BYLO

  • Fotky z tábora samozřejmě jsou, ale bohužel je třeba si na ně ještě chvilku počkat :/ Služba Google Fotky, přes kterou fotky publikujeme, změnila podmínky fungování a tak stránky ladíme… Děkujeme za pochopení, je to jen technika, a ta není dokonalá… Vaše Ginkgo :))

( > ) BUDE

Obrázek

Oddílový rok 2016/2017 začíná!Všechny akce naleznete v plánu akcí


( + ) Podporují nás


Peklo

Peklo II, s.r.o


Sdružení mladých ochránců přírody

SMOP


A další »


Kdo jsme?

Pokud o nás nic nevíte tak vězte, že jsme oddíl Mladých ochránců přírody, založený a dlouhodobě působící při 14. pražské základní organizaci Českého svazu ochránců přírodyNatura, quo vadis?. Existujeme již 28 let a naší hlavní činností je „environmentální zájmová činnost dětí a mládeže“. Ročně oddílové činnosti věnujeme přes 1 500 dobrovolnických hodin, což představuje cca 60 dní čistého času (bez příprav a bez ohledu na počet účastníků). Více informací o našem dětském turistickém oddílu v samostatném článku.