( ! ) Novinky

Oddílové jaro aneb přijďte mezi nás!
V polovině března jsme oslavili 26. narozeniny našeho oddílu GINKGO! Blíží se Velikonoce a velká výprava do jižních Čech! A také schůzka rodičů – info již brzy!
Naše Malešice v březnu – přidejte ruce k dílu!
Všechny si dovolujeme pozvat na jarní březnové akce: malešické promítání filmů z festivalu Jeden svět a pak tradiční jarní úklid Malešického lesíka. A uklízet můžete případně pomoci i jinde na Desítce!
PF 2015
Všem přejeme hodně zdraví, pracovní i osobní spokojenosti a dostatek elánu v novém roce. Těšíme se na setkání na některé z našich akcí pro veřejnost – jste srdečně zváni!

Archiv zpráv »


Přijimáme nové členy

  • Zveme všechny kluky a holky, kteří mají rádi dobrodružství, hry a výlety do přírody – přijďte se k nám podívat!
  • Přijímáme děti z 2. až 5. tříd základních škol. Přečtěte si více o našem oddíle a v případě zájmu nás kontaktujte.
  • Obrázek

( > ) BUDE

Obrázek

Příští týden bude oddílovka.
Přespříští týden budou družinovky.

Více je v plánu akcí »


( + ) Podporují nás


Peklo

Peklo II, s.r.o


Sdružení mladých ochránců přírody

SMOP


A další »


Kdo jsme?

Pokud o nás nic nevíte tak vězte, že jsme oddíl Mladých ochránců přírody, založený 14. pražskou základní organizací Českého svazu ochránců přírodyNatura, quo vadis?. Existujeme již 25 let a naší hlavní činností je „environmentální zájmová činnost dětí a mládeže“. Ročně oddílové činnosti věnujeme přes 1 600 dobrovolnických hodin, což představuje cca 70 dní čistého času (bez příprav a bez ohledu na počet účastníků). Více informací o našem dětském turistickém oddílu v samostatném článku.