( ! ) Novinky

29. tábor je za námi
Vrátili jsme se z letního tábora, na Broumovsku bylo krásně jako každý rok! Letos trochu horko, o čemž vypovídá i pojmenování letošního táboření jako „Tábor Hory a Horečky“. Jak jsme se měli a jak jsme prožili hru HOBIT si můžete prohlédnout na fotkách. Všem přejeme krásné léto a těšíme se první zářijovou středu na setkání!
Jsme na táboře
Všem přejeme krásné léto, prázdniny i dovolené. V červenci jsme jako každý rok po tři týdny na Broumovsku na táboře, ani letos tomu není jinak!
Odjezdy na tábor – informace
Pro jistotu připomínáme a upřesňujeme, jak kdo odjíždí na tábor. KAMZÍCI a CHOBOTNICE: v sobotu 30.6.2018, sraz na hlavním nádraží u výtahů z metra v 7:30 hod. (odjezd vlaku v 8:13), kontaktní osoba při odjezdu – Milan Maršálek (Míňa – tel. 732 527 171). MEDVÍĎATA: v sobotu 7.7.2018, sraz na hlavním nádraží u výtahů z metra v 7:30 hod. (odjezd vlaku v 8:13), kontaktní osoba při ojezdu – Aneta Ševčíková (Anténa – tel. 724 875 399). Hurá na tábor!

Archiv zpráv »


( < ) BYLO NEBYLO

  • Vánočka Povrly – prosinec 2018
  • Obrázek
  • Čištění budek, výprava do Mezna a hra ve městě
  • Obrázek

Více fotek naleznete v sekci kronika

.

( > ) BUDE

Všechny akce přehledně v plánu akcí. Google kalendář oddílových akcí 2018/2019 je možné si volně nasdílet!


( + ) Podporují nás


Peklo

Peklo II, s.r.o


Magistrát hl.m. Prahy

Magistrát hl.m. Prahy


A další »


Kdo jsme?

Pokud o nás nic nevíte tak vězte, že jsme oddíl Mladých ochránců přírody, založený a dlouhodobě působící při 14. pražské základní organizaci Českého svazu ochránců přírodyNatura, quo vadis?. Existujeme již 28 let a naší hlavní činností je „environmentální zájmová činnost dětí a mládeže“. Ročně oddílové činnosti věnujeme přes 1 500 dobrovolnických hodin, což představuje cca 60 dní čistého času (bez příprav a bez ohledu na počet účastníků). Více informací o našem dětském turistickém oddílu v samostatném článku.