( ! ) Novinky

1. oddílová schůzka
Prázdniny jsou za námi a hned tuto středu 3. září se na Vás těšíme v klubovně od 16 hodin! Co se přes prázdniny změnilo? Pár změn ve vedení jako obvykle, ale jinak vše při starém, těšíme se na vás na všechny, členy i nováčky!
TÁBOR TÁBOR
Od 28. 6. jsme na táboře na Broumovsku! Všem přejeme krásné prázdniny! Pro rodiče, kteří by potřebovali na poslední chvíli nějaké dokumenty, tak zde ke stažení: informace o táboře, zplnomocnění k lékaři, bezinfekčnost – celý tábor, bezinfekčnost – Medvíďata, seznam věcí a posudek lékaře. S dětmi v obou případech 28.6. i 5.7. s mladšími jede z Prahy na tábor Jirka Krouský (Sysel), mobil 728134782. Krásné léto!
Schůzka rodičů
Všechny rodiče oddílových členů zveme a upozorňujeme na schůzku rodičů, která se uskuteční v úterý 6.5. 2014 v naší klubovně Nad Úžlabinou 18, Praha 10. Hlavním tématem bude samozřejmě blížící se letní tábor. Informace zde.

Archiv zpráv »


Přijimáme nové členy

 • Zveme všechny kluky a holky, kteří mají rádi dobrodružství, hry a výlety do přírody – přijďte se k nám podívat!
 • Přijímáme děti z 2. až 5. tříd základních škol. Přečtěte si více o našem oddíle a v případě zájmu nás kontaktujte.
 • Obrázek

( > ) BUDE

Obrázek

Tento týden bude oddílovka.

  Více je v plánu akcí »


  ( < ) BYLO

  • Boží Tábor 2014
  • Velikonoční výprava do Zlaté Koruny
  • 25. oddílové narozeniny jsme oslavili na Habrovce
  • Obrázek
  • Lednová výprava do Vraného nad Vltavou

  ( + ) Podporují nás


  Peklo

  Peklo II, s.r.o


  Magistrát hl.m. Prahy

  Magistrát hl.m. Prahy


  A další »


  Kdo jsme?

  Pokud o nás nic nevíte tak vězte, že jsme oddíl Mladých ochránců přírody, založený 14. pražskou základní organizací Českého svazu ochránců přírodyNatura, quo vadis?. Existujeme již 25 let a naší hlavní činností je „environmentální zájmová činnost dětí a mládeže“. Ročně oddílové činnosti věnujeme přes 1 600 dobrovolnických hodin, což představuje cca 70 dní čistého času (bez příprav a bez ohledu na počet účastníků). Více informací o našem dětském turistickém oddílu v samostatném článku.