( ! ) Novinky

Pokračujeme!
Od 25. května 2020 obnovujeme (po covid-19) schůzkovou činnost našeho oddílu. Podrobnosti k hygienickým pravidlům průběžně sledujeme a chystáme se na letošní letní tábor! Akce do konce školního roku naleznete v Plánu akcí.
COVID-19
Všechny naše akce, jak činnost oddílu Ginkgo tak i program Ekocentra Malešice, jsou z pochopitelných důvodů až do odvolání přerušeny. Těšíme se na všechny, že se brzy potkáme na schůzkách a výpravách oddílu i chystaných akcích pro veřejnost. Všem přejeme pevné zdraví!
Nový rok a nový web!
Naše ZO ČSOP Natura, quo vadis? má své nové webové stránky. Do budoucna připravujeme také nový oddílový web, máte se na co těšit!

Archiv zpráv »


( < ) BYLO NEBYLO

  • Výprava do Měsíčního údolí – únor 2020
  • Obrázek
  • Výprava do České lípy – leden 2020
  • Obrázek
  • Bruslení – leden 2020
  • Obrázek

Více fotek naleznete v sekci Kronika

.

( > ) BUDE

Všechny akce přehledně v plánu akcí. Google kalendář oddílových akcí 2018/2019 je možné si volně nasdílet!


( + ) Podporují nás


Peklo

Peklo II, s.r.o


Sdružení mladých ochránců přírody

SMOP


A další »


Kdo jsme?

Pokud o nás nic nevíte tak vězte, že jsme oddíl Mladých ochránců přírody, založený a dlouhodobě působící při 14. pražské základní organizaci Českého svazu ochránců přírodyNatura, quo vadis?. Existujeme již 30 let a naší hlavní činností je „environmentální zájmová činnost dětí a mládeže“. Ročně oddílové činnosti věnujeme přes 1 500 dobrovolnických hodin, což představuje cca 60 dní čistého času (bez příprav a bez ohledu na počet účastníků). Více informací o našem dětském turistickém oddílu v samostatném článku.