( ! ) Novinky

Aktuální omezení oddílové činnosti nejméně do 3.5. 2021
Vážení rodiče našich členů/Ahoj, současné přerušení oddílové činnosti je minimálně do 3.5. 2021 (termín je upravován v souladu s opatřeními proti koronaviru). Doufáme a těšíme se, že se brzy podle okolností všichni i jako oddíl potkáme – budeme vás informovat emailem!
Omezení oddílové činnosti od 9.10. 2020 nejméně do 4.12. 2020
Vážení rodiče našich členů/Ahoj, přicházíme s potvrzenou a nemilou zprávou, neboť od dnešního dne musí také všechny oddíly přerušit svou činnost a to minimálně do 4.12. 2020 (pův. do 3.11. 2020 – termín je upravován v souladu s opatřeními proti koronaviru). Doufáme a těšíme se, že se do konce roku podle okolností všichni i jako oddíl potkáme – budeme vás informovat emailem!
Nový web organizace!
Naše ZO ČSOP „Natura, quo vadis?“ a naše Ekocentrum Malešice mají své nové webové stránky na adrese www.natura-praha.org. Do budoucna připravujeme také nový web pro náš oddíl Ginkgo, jeho prezentace zatím zůstává na adrese www.ginkgo-praha.org.

Archiv zpráv »


( < ) BYLO NEBYLO

  • Výsledné součty bodů EXPUDICE již známe.

VYHLÁŠENÍ BUDE NA ONLINE ODDÍLOVÉ SCHŮZCE 17.3. OD 16:30 NA ODDÍLOVÉM DISCORDU.

Pokud nevíte jak na Discord, tak pátrejte v mailu vašem či vašich rodičů, kde máte pozvánku na schůzku a v ní je Tadeáš/Anežčin návod, jak se přihlásit.

  • Jednodenní výprava ke stromečku – prosinec 2020
  • Obrázek
  • Puťák do Lužických hor – září 2020
  • Obrázek

Více fotek naleznete v sekci Kronika

.

( > ) BUDE

Všechny akce přehledně v plánu akcí. Google kalendář oddílových akcí 2018/2019 je možné si volně nasdílet!


( + ) Podporují nás


Peklo

Peklo II, s.r.o


Sdružení mladých ochránců přírody

SMOP


A další »


Kdo jsme?

Pokud o nás nic nevíte tak vězte, že jsme oddíl Mladých ochránců přírody, založený a dlouhodobě působící při 14. pražské základní organizaci Českého svazu ochránců přírodyNatura, quo vadis?. Existujeme již 30 let a naší hlavní činností je „environmentální zájmová činnost dětí a mládeže“. Ročně oddílové činnosti věnujeme přes 1 500 dobrovolnických hodin, což představuje cca 60 dní čistého času (bez příprav a bez ohledu na počet účastníků). Více informací o našem dětském turistickém oddílu v samostatném článku.