( ! ) Novinky

Nový oddílový rok se blíží!
Ve středu 1. září v 16:30 proběhne první oddílová schůzka úplně pro všechny! Tábor si můžete připomenout na fotkách. Těšíme se!
Jsme na táboře!
Přejeme všem krásný červenec, toulejte se po přírodě, odpočívejme od pandemie… Náš oddílový i organizační kolektiv si plnými doušky užívá krás Broumovska, letos již po třicátédruhé :)
Hurá na tábor!!!
Máme zabaleno a vyrážíme stavět tábor! Jak je to s odjezdy? Vše je upřesněno v plánu akcí. 3.7. 2021 s dětmi odjíždí do Machova Val (607 794 511) a Anča (725 342 348). S Medvíďaty 10.7. 2021 pojede Kotě (775 612 539).
Nový web organizace!
Naše ZO ČSOP „Natura, quo vadis?“ a naše Ekocentrum Malešice mají své nové webové stránky na adrese www.natura-praha.org. Do budoucna připravujeme také nový web pro náš oddíl Ginkgo, jeho prezentace zatím zůstává na adrese www.ginkgo-praha.org.

Archiv zpráv »


( < ) BYLO NEBYLO

  • Nacpaný tábor 2021
  • Obrázek
  • Výsledné součty bodů EXPUDICE již známe.

VYHLÁŠENÍ BUDE NA ONLINE ODDÍLOVÉ SCHŮZCE 17.3. OD 16:30 NA ODDÍLOVÉM DISCORDU.

Pokud nevíte jak na Discord, tak pátrejte v mailu vašem či vašich rodičů, kde máte pozvánku na schůzku a v ní je Tadeáš/Anežčin návod, jak se přihlásit.

  • Jednodenní výprava ke stromečku – prosinec 2020
  • Obrázek

Více fotek naleznete v sekci Kronika

.

( > ) BUDE

Všechny akce přehledně v plánu akcí. Google kalendář oddílových akcí 2021/2022 je možné si volně nasdílet!

Přihláška na nejbližší vícedenní výpravu je zde


( + ) Podporují nás


Peklo

Peklo II, s.r.o


Městská část Praha 10

Městská část Praha 10


A další »


Kdo jsme?

Pokud o nás nic nevíte tak vězte, že jsme oddíl Mladých ochránců přírody, založený a dlouhodobě působící při 14. pražské základní organizaci Českého svazu ochránců přírodyNatura, quo vadis?. Existujeme již 30 let a naší hlavní činností je „environmentální zájmová činnost dětí a mládeže“. Ročně oddílové činnosti věnujeme přes 1 500 dobrovolnických hodin, což představuje cca 60 dní čistého času (bez příprav a bez ohledu na počet účastníků). Více informací o našem dětském turistickém oddílu v samostatném článku.