( ! ) Novinky

Jsme na táboře
Všem přejeme krásné léto, prázdniny i dovolené. V červenci jsme jako každý rok po tři týdny na Broumovsku na táboře, ani letos tomu není jinak!
Odjezdy na tábor – informace
Pro jistotu připomínáme a upřesňujeme, jak kdo odjíždí na tábor. KAMZÍCI a CHOBOTNICE: v sobotu 30.6.2018, sraz na hlavním nádraží u výtahů z metra v 7:30 hod. (odjezd vlaku v 8:13), kontaktní osoba při odjezdu – Milan Maršálek (Míňa – tel. 732 527 171). MEDVÍĎATA: v sobotu 7.7.2018, sraz na hlavním nádraží u výtahů z metra v 7:30 hod. (odjezd vlaku v 8:13), kontaktní osoba při ojezdu – Aneta Ševčíková (Anténa – tel. 724 875 399). Hurá na tábor!

Archiv zpráv »


( < ) BYLO NEBYLO

  • Tradiční Sraz s Vyšehradem – květen 2018
  • Obrázek
  • ohlédnutí za 29. ddílovými narozeninami a akcí S
  • Obrázek

Více fotek naleznete v sekci kronika

.

( > ) BUDE

Oddílový rok 2017/2018 začíná!Všechny akce naleznete v plánu akcí


Přijímáme nové členy do oddílu!

  • Zveme všechny kluky a holky, kteří mají rádi dobrodružství, hry a výlety do přírody – přijďte se k nám podívat!
  • Přijímáme děti z 2. až 5. tříd základních škol. Přečtěte si více o našem oddíle a v případě zájmu nás kontaktujte nebo přijďte na některou z nejbližších schůzek – Medvíďata (nováčci 2. + 3. třída) / oddílové schůzky (nováčci 4. + 5. třída, resp. do 12 let včetně).
  • Obrázek

( + ) Podporují nás


Peklo

Peklo II, s.r.o


Městská část Praha 10

Městská část Praha 10


A další »


Kdo jsme?

Pokud o nás nic nevíte tak vězte, že jsme oddíl Mladých ochránců přírody, založený a dlouhodobě působící při 14. pražské základní organizaci Českého svazu ochránců přírodyNatura, quo vadis?. Existujeme již 28 let a naší hlavní činností je „environmentální zájmová činnost dětí a mládeže“. Ročně oddílové činnosti věnujeme přes 1 500 dobrovolnických hodin, což představuje cca 60 dní čistého času (bez příprav a bez ohledu na počet účastníků). Více informací o našem dětském turistickém oddílu v samostatném článku.