( ! ) Novinky

Začal nám nová oddílový rok
V tuto chvíli máme 34 dětských členů ve čtyřech družinách. Akce jsou již v kalendáři.
Jsme na táboře!
Přejeme všem krásný červenec, toulejte se po přírodě častěji, než v celoročním shonu… Náš oddílový kolektiv si plnými doušky užívá krás Broumovska, letos již po třicáté a je to tu pořád stejně krásný!
Tábor – informace k odjezdům, kontakty na vedoucí
Pro jistotu připomínáme a upřesňujeme, jak kdo odjíždí na tábor: KAMZÍCI a CHOBOTNICE: v sobotu 29.6.2019, sraz na hlavním nádraží u výtahů z metra v 7:30 hod. (odjezd vlaku v 8:06), kontaktní osoba při odjezdu – Jirka Krouský (Sysel – tel.: 728 134 782). MEDVÍĎATA: v sobotu 6.7. 2019, sraz na hlavním nádraží u výtahů z metra v 7:30 hod. (odjezd vlaku v 8:06), kontaktní osoba při odjezdu – Milan Maršálek (Míňa – tel.: 732 527 171). Hurá na tábor! Kontaktní osoba na táboře – Martin Provazník (Grejmon – tel.: 733 544 010, doporučujeme v případě nezbytného kontaktu napsat SMS).

Archiv zpráv »


( < ) BYLO NEBYLO

  • Staroušovská výprava do Belgie
  • Obrázek
  • Výprava do Přelouče – listopad 2019
  • Obrázek

Více fotek naleznete v sekci Kronika

.

( > ) BUDE

Všechny akce přehledně v plánu akcí. Google kalendář oddílových akcí 2018/2019 je možné si volně nasdílet!


( + ) Podporují nás


Peklo

Peklo II, s.r.o


Sdružení mladých ochránců přírody

SMOP


A další »


Kdo jsme?

Pokud o nás nic nevíte tak vězte, že jsme oddíl Mladých ochránců přírody, založený a dlouhodobě působící při 14. pražské základní organizaci Českého svazu ochránců přírodyNatura, quo vadis?. Existujeme již 30 let a naší hlavní činností je „environmentální zájmová činnost dětí a mládeže“. Ročně oddílové činnosti věnujeme přes 1 500 dobrovolnických hodin, což představuje cca 60 dní čistého času (bez příprav a bez ohledu na počet účastníků). Více informací o našem dětském turistickém oddílu v samostatném článku.