( ! ) Novinky

Omezení oddílové činnosti od 9.10. 2020 nejméně do 30.11. 2020
Vážení rodiče našich členů/Ahoj, přicházíme s potvrzenou a nemilou zprávou, neboť od dnešního dne musí také všechny oddíly přerušit svou činnost a to minimálně do 30.11. 2020 (pův. do 3.11. 2020 – termín je upravován v souladu s opatřeními proti koronaviru). Doufáme a těšíme se, že se do konce roku podle okolností všichni i jako oddíl potkáme!
Sousedské Malešice září!
V září zveme na všechny tradiční akce pro veřejnost! Ty podzimní i některé jarní, které odvála karanténa… Den s přírodou, Malešický blešák, Zažít Malešice jinak… Termíny a informace na webu www.malesice.e­u/akce nebo na našich nových stránkách ZO ČSOP
Nový oddílový rok je tu!
Začíná nám nový školní i oddílový rok. Všem přejeme ať je hlavně ve zdraví a pokud možno bez karambolů! A kdy se během podzimu potkáme? 1. oddílovka je 2. září, 9. září zveme rodiče na setkání s vedoucími a 10. září se poprvé sejdou nejmladší Medvíďata. Podrobně v Plánu akcí.

Archiv zpráv »


( < ) BYLO NEBYLO

  • Puťák do Lužických hor – září 2020
  • Obrázek
  • Tábor mimo ralitu 2020
  • Obrázek
  • Deštivý puťák na Střelu – červen 2020
  • Obrázek

Více fotek naleznete v sekci Kronika

.

( > ) BUDE

Všechny akce přehledně v plánu akcí. Google kalendář oddílových akcí 2018/2019 je možné si volně nasdílet!


( + ) Podporují nás


Peklo

Peklo II, s.r.o


Sdružení mladých ochránců přírody

SMOP


A další »


Kdo jsme?

Pokud o nás nic nevíte tak vězte, že jsme oddíl Mladých ochránců přírody, založený a dlouhodobě působící při 14. pražské základní organizaci Českého svazu ochránců přírodyNatura, quo vadis?. Existujeme již 30 let a naší hlavní činností je „environmentální zájmová činnost dětí a mládeže“. Ročně oddílové činnosti věnujeme přes 1 500 dobrovolnických hodin, což představuje cca 60 dní čistého času (bez příprav a bez ohledu na počet účastníků). Více informací o našem dětském turistickém oddílu v samostatném článku.