( ! ) Novinky

PF 2018
Přejeme Vám všem, členům, rodičům, vedoucím, babičkám, dědečkům, prostě všem i vám, kdo si právě čtete tento článek, klidné prožití vánočních svátků, žádné zbytečnopsti pod stromečkem, co nejméně předvánočního shonu a stejně tak klidný a pohodový celý příští rok. A hlavně berte vše s nadhledem, nic není tak horké, jak vám říkají.
DEN S PŘÍRODOU 2017
Tradiční podzimní akce plná soutěží, her a dovedností je opět tu! Letos ve znamení JABLEK! Budeme moštovat, bude divadlo, huculové a hry. Přijďte v sobotu 17.9. do Malešického parku! Akce je také možností seznámit se s činností našeho oddílu GINKGO.
Obrázek

Archiv zpráv »


( < ) BYLO NEBYLO

  • Výprava do Písku
  • Obrázek
  • Výprava do Liberce
  • Obrázek

Více fotek naleznete v sekci kronika

.

( > ) BUDE

Oddílový rok 2017/2018 začíná!Všechny akce naleznete v plánu akcí


Přijímáme nové členy do oddílu!

  • Zveme všechny kluky a holky, kteří mají rádi dobrodružství, hry a výlety do přírody – přijďte se k nám podívat!
  • Přijímáme děti z 2. až 5. tříd základních škol. Přečtěte si více o našem oddíle a v případě zájmu nás kontaktujte nebo přijďte na některou z nejbližších schůzek – Medvíďata (nováčci 2. + 3. třída) / oddílové schůzky (nováčci 4. + 5. třída, resp. do 12 let včetně).
  • Obrázek

( + ) Podporují nás


Peklo

Peklo II, s.r.o


Městská část Praha 10

Městská část Praha 10


A další »


Kdo jsme?

Pokud o nás nic nevíte tak vězte, že jsme oddíl Mladých ochránců přírody, založený a dlouhodobě působící při 14. pražské základní organizaci Českého svazu ochránců přírodyNatura, quo vadis?. Existujeme již 28 let a naší hlavní činností je „environmentální zájmová činnost dětí a mládeže“. Ročně oddílové činnosti věnujeme přes 1 500 dobrovolnických hodin, což představuje cca 60 dní čistého času (bez příprav a bez ohledu na počet účastníků). Více informací o našem dětském turistickém oddílu v samostatném článku.