2009

Tady je umístěno něco fotek z akcí, které podnikli starouši v roce 2009.

Otava 2009

Letošní voda byla na Otavě. Jak není až tak obvyklé byla tam voda, tedy dost vody, že jsme mohli jet až z Renštejna.

NorikNorik Barča má silné nervy, ani brvou nehla.Barča má silné nervy, ani brvou nehla. Takovýto obrázek se naskytl opravdu jen na tomto místě v Sušici, jinak jsme stále jeli.Takovýto obrázek se naskytl opravdu jen na tomto místě v Sušici, jinak jsme stále jeli. Míňa a ViktorMíňa a Viktor vystrašený Sysel a klidný Kozelvystrašený Sysel a klidný Kozel Na Růžu nemohla ani kapička. Pláštěnka security, to je kvalita.Na Růžu nemohla ani kapička. Pláštěnka security, to je kvalita. Norik.Norik. Štěpánka HilgertováŠtěpánka Hilgertová To se Kozi nemůžeš divit, že je kapřík v tak dezolátnim stavu, když v něm skáčeš do dálky.To se Kozi nemůžeš divit, že je kapřík v tak dezolátnim stavu, když v něm skáčeš do dálky. Kolem jezu ve Strakonicích byla pěkná procházka s lodí. Stavěli tam most.Kolem jezu ve Strakonicích byla pěkná procházka s lodí. Stavěli tam most. Nosiči a radiči.Nosiči a radiči. Na hradě ve Strakonicích to bylo moc pěkný. Ve vzkazníku je vzkaz který jsme odtud všem poslali.Na hradě ve Strakonicích to bylo moc pěkný. Ve vzkazníku je vzkaz který jsme odtud všem poslali. Na hradě byly expozice snad úplně všeho.Na hradě byly expozice snad úplně všeho. cestou na věžcestou na věž na věži - pohled na lodě hlídajícího Norikana věži - pohled na lodě hlídajícího Norika spaní pod širákem toť oblíbená činnostspaní pod širákem toť oblíbená činnost

Čertovská jízda

Po mnoha letech se podařilo zorganizovat opět tradiční Čertovskou jízdu. Pravidla byla s novým organizátorem Standou nová, proto se více běhalo než jezdilo. To však rozhodně akci neubralo na zajímavosti.

Milí závodníci nejprve se pěkně vyzdobte, ať jste krásní.Milí závodníci nejprve se pěkně vyzdobte, ať jste krásní. Družstvo modré - prasátkovéDružstvo modré - prasátkové Družstvo žluté Hejkal a BarčaDružstvo žluté Hejkal a Barča Růžové družstvo se skládalo z osádky Kozi a ÉterRůžové družstvo se skládalo z osádky Kozi a Éter Posledním družstvem byli KuboSyslovci - zeleníPosledním družstvem byli KuboSyslovci - zelení druhý zelenáčdruhý zelenáč další fousáč od růžovýchdalší fousáč od růžových Poslední úpavy lodíPoslední úpavy lodí a hurá na vodua hurá na vodu Start!Start! V klidu, časovka nás nevytrhne.V klidu, časovka nás nevytrhne. Uprostřed Kampy běhal po lavičkách nějakej blázenUprostřed Kampy běhal po lavičkách nějakej blázen A další lezl po stomě .A další lezl po stomě . Skákal pes, přes oves...Skákal pes, přes oves... Básnička v polštině? proč ne.Básnička v polštině? proč ne. Vyznat se v té hromadě lístečků bylo dost složité.Vyznat se v té hromadě lístečků bylo dost složité. Peace...Peace... Lístečky a voda - správná to kombinace.Lístečky a voda - správná to kombinace. Jasně to je přesně ta správná lampa.Jasně to je přesně ta správná lampa. Todle chcete? Tak jo...Todle chcete? Tak jo... eoue,... kde to jsem?eoue,... kde to jsem? Copak to tady máme..Copak to tady máme.. A v poklidu, žádný spěch.A v poklidu, žádný spěch. Rychle ještě jestli nestihnem složit krychleRychle ještě jestli nestihnem složit krychle No co, nejde mi to, no! aneb Hekal už po koupeli.No co, nejde mi to, no! aneb Hekal už po koupeli. a na závěr ohňostroja na závěr ohňostroj ohňostroj A nakonec ještě kdo vyhrál... byli to žlutí.ohňostroj A nakonec ještě kdo vyhrál... byli to žlutí.

Putování na koních

První vícedenní čistě staroušovskou akcí, na které však mnoho staroušů nebylo, bylo putování na koních ze Zmzlíku na Karlštejn. Místo absentujících staroušů jelo několik známých a přátel oddílu - Viktor, skřet Standa, drahé polovičky a další.

Malý traktorista, ten se má.Malý traktorista, ten se má. Tak ještě podrbat za ouškem.Tak ještě podrbat za ouškem. čmuchčmuch Sledujte výraz koně...Sledujte výraz koně... Pod dobrým vedením se nedá zabloudit.Pod dobrým vedením se nedá zabloudit. Ufone stuj, ty potvoro! A ne že budeš zase žrát távu.Ufone stuj, ty potvoro! A ne že budeš zase žrát távu. Helmáčci a nehelmáčci.Helmáčci a nehelmáčci. Že by se předseda bál že se neudrží? ne jen se bál, že se nevejde do záběru.Že by se předseda bál že se neudrží? ne jen se bál, že se nevejde do záběru. Nasedat!Nasedat! Růža s Éterou zachránili ztraceného čuníka Karlíka.Růža s Éterou zachránili ztraceného čuníka Karlíka. Ach ta podoba.Ach ta podoba. Bojim, bojim.Bojim, bojim. PICT0439.jpg Večer u Mořinky.Večer u Mořinky. Dobrou chuť.Dobrou chuť. To musela být ale večeře.To musela být ale večeře. Dvojka - Medvěd s Ufonem.Dvojka - Medvěd s Ufonem. U hospody v Solopyskách byla občerstvovací a střídací pauza.U hospody v Solopyskách byla občerstvovací a střídací pauza. PICT0453.jpg Skřet Standa přemýšlí na co to jezdí.Skřet Standa přemýšlí na co to jezdí. Nejmenší účastník zájezdu.Nejmenší účastník zájezdu.

SysloLucky ples

9.2.2009 jsem se společně vydali trochu si zaplesat na maturitní ples Lucinky a Sysla.

DSC_0031.jpg DSC_0035.jpg Lucka.Lucka. DSC_0063.jpg DSC_0068.jpg DSC_0070.jpg DSC_0079.jpg DSC_0080.jpg DSC_0086.jpg DSC_0090.jpg DSC_0094.jpg DSC_0095.jpg DSC_0096.jpg DSC_0097.jpg DSC_0098.jpg DSC_0099.jpg DSC_0100.jpg DSC_0101.jpg DSC_0102.jpg DSC_0103.jpg DSC_0105.jpg DSC_0113.jpg DSC_0114.jpg DSC_0123.jpg DSC_0125.jpg DSC_0135.jpg DSC_0139.jpg DSC_0140.jpg DSC_0144,5.jpg DSC_0146.jpg DSC_0148.jpg DSC_0150.jpg DSC_0151.jpg DSC_0157.jpg DSC_0158.jpg DSC_0163.jpg DSC_0165.jpg