Velká Kunratická

Stalo se, že sportovní skupina SK SK (Sysel, Kozobák) nás vytáhla na jeden pražský běžecký závod. O co jiného by mělo jít, než o legendární Velkou Kunraticou. Letos (2009) se běžel již 76. ročník.

Na startu se za SK SK postavilo celkem 6 závodníků.

Obrázek

Trať vede přes hory a doly Kunratickým lesem. Překonává potoky, rokle a strmé srázy a je dlhouhá 3,1km.

Startovní číslo: 1907
Celkové pořadí: 1217 (52. v ženské kategorii)

Velká Kunratická - 6.11.09

Přípravy, především obutí...Přípravy, především obutí... Připraveni. Start za 3 minuty...Připraveni. Start za 3 minuty... Na startuNa startu Trať vedla přes hory a doly a taky potoky...Trať vedla přes hory a doly a taky potoky... ... a přes hrádek ...... a přes hrádek ... V cíli popadáme dechV cíli popadáme dech Tak co, půjdeme příště zas?Tak co, půjdeme příště zas? Náš vítěz... (Kdo by myslel, že vyhrál Sysel, ten se mýlí, v cíli byl první Kokosák)Náš vítěz... (Kdo by myslel, že vyhrál Sysel, ten se mýlí, v cíli byl první Kokosák) Trať 76. ročníku Velké KunratickéTrať 76. ročníku Velké Kunratické